0374 218 11 81

Bolu Zayıflama

Zayıflamada ağrısız ve ameliyatsız işlem Liposure lazer lipoliz cihazıyla tek Seansta Yüzde 25 İncelten Ve kesinlikle hiç bir yan etkisi bulunmayan bir işlemdir. Liposure İddiası, Lıposuctıon'ın Pabucunu dama atıyor. İncelmek için sadece tek seans bile Yağ hücrelerini 'patlatarak' yok eden liposure bıçak altına yatmadan yağları ortadan kaldıran, aynı bölgede tekrar yağlanmayı engelleyen ve vücudu sıklaştıran bir yöntem. 

Bölgesel yağları azaltan bu incelme yöntemi artık ülkemizde de kullanılıyor.  
Liposuction, mezoterapi, karboksiterapi, lipoliz gibi incelme yöntemlerinden farkı ne?
Birçok insan özellikle belde, göbekte, kollarda ya da kalçada oluşan yağlardan kurtulmak istiyor. Kilo vermeye çalışıyor, spor ve diyetle hayatını düzene sokuyor ama bir türlü veremiyor. Onlar depo yağları, vücut bu yağları tutmak için direniyor. Bu yağları şekillendirme konusunda ameliyatlı ve ameliyatsız çeşitli yöntemler mevcut. Ameliyatlı yöntem; liposuction. Liposuction da kendi içinde ultrasonlu liposuction, vibrasyonlu liposaction, lazerli liposuction gibi çeşitlere ayrılıyor. Neticede bu yöntemlerin hepsi ameliyat gerektiriyor. Evet çok iyi sonuçlar veriyor, ama zahmetli ve birtakım riskler taşıyor. Yapılan araştırmalara göre liposuction gereksinimi duyan 100 kadından 80 ni çeşitli endişelerle vazgeçiyor, sadece 20 li yaşlardaki insanlar yaptırabiliyor." 
Liposure yöntemi ile o yağları yok ediyoruz. 
Birçok kişi vücudunun yeni şeklini koruması gerekir.Bu işlemden sonra kişiler,diyetine ve egzersizlerine özen göstermeli...Dikkat edilmediği taktirde alınan kaloriler ve fazla yağlar işlem yapılan bölgede görülmese de vücudun başka bölgelerin de yağlanmalar kitle şeklin de tekrar oluşmaktadır. 
Bütün zayıflama aktiviteleri ve uygulamaları diyet ya da sporla desteklenmelidir
Merkezimiz de hastalarımıza bu konu da danışmanlıkta yapmaktayız.

Bölgesel İncelme

Lenf Drenaj

Pasif Jimnastik

Soğuk Lipoliz

Power Plate

Web Tasarım: Sitenhazir